שירות לקוחות 0-777-14-14-14
שרים קריוקי ביוטיוב עקבו אחרינו בפייסבוק

תקליטור החודש

כולל הלהיטים:

ועוד...

לעמוד התקליטור

אודות שרים קריוקי - קריוקי | מפעיל קריוקי | פלייבק | מסיבת קריוקי

איך הכל התחיל...

בשנת 1990 החליט אבי פטמן, לייבא לראשונה את תחום הקריוקי לישראל.
בשנת 1996 הקים את חברת שרים קריוקי.

כיום עומד לרשות לקוחותיה של שרים קריוקי, קטלוג עשיר של מעל 4000 פלייבקים קריוקי להורדה ישירה בשפה העברית, מהם נהנים מרבית מפעילי הקריוקי בישראל ומרבית בעלי העסקים המובילים (מועדונים, פאבים, בתי קפה בתי מלון, מסעדות ולקוחות פרטיים). נוסף על כך, אנו ב-שרים קריוקי מתגאים במבחר תקליטורי הקריוקי, בהם תמצאו את מיטב הפלייבקים של הלהיטים האהובים במוסיקה הישראלית.
(משווקים ע"י
N.M.C. לרשתות טאוור-רקורדס, צליל ולכל חנויות הדיסקים וספריות ה-D.V.D.)

לחברת שרים קריוקי אתר נוסף  KaroakeTv - המאפשר לגולש שנרשם לאתר, לצפות בתכני קריוקי, מתוך מאגר הקריוקי הגדול ברשת, בשיטת הסטרימינג. הצפייה בתכני האתר ללא תשלום. 

לחברת שרים קריוקי סולם ערכים יציב בו קבועים ערכי אמינות, מקצועיות, יצירתיות, חדשנות ואנושיות. בעת רכישת פלייבק מקפידה חברת שרים קריוקי להנפיק רישיונות וזכויות כדין למפעילי קריוקי ובתי עסק בכל ישראל, תוך שמירה והקפדה על זכויות היוצרים וקניינם הרוחני שלמיטב הכותבים, המלחינים והמבצעים במוסיקה הישראלית ושל החברה עצמה.

 חברת שרים קריוקי עוסקת בעידוד ופיתוח תרבות הקריוקי בישראל במגוון דרכים:

  • יצירת שיתוף פעולה חדש בין בעלי זכויות היוצרים והזמרים,אשר מוביל לשיפור עצום באיכות התכנים, פלייבקים בהם רשאים להשתמש מאות לקוחות ומפעילי קריוקי, הזוכים לאיכות השירים הטובה בישראל.
  • הפקתו והוצאתו לאור של המגזין What'sUp? - מגזין שירי הקריוקי המעודכן ביותר בתחומו.

מבנה חברת שרים קריוקי:

מחלקת קריאייטיב-פלייליסט - אחראית לקבלה וסינון של עשרות הסינגלים החדשים ביותר מחברות ההפקה והתקליטים, בקשות פלייבקים לשירים מלקוחות פרטיים ומפעילי קריוקי. המחלקה גם מתווה את הקו המוסיקלי לתקליטור החודשי ובו מיטב פלייבקים קריוקי של אותו חודש.

מחלקת הפקה מוסיקלית
- הפקה וביצוע של פלייבק לשירי קריוקי ברמה הגבוהה ביותר, בהתאם לדרישות מלקוחות החברה וממחלקת הקריאייטיב-פלייליסט.

מחלקת עריכה- מרכזת את עריכתם של כל תכני המוסיקה, הוידיאו, הפלייבקים והמלל בחברת שרים קריוקי. התאמת תזמון הטקסט, הפסקול וסרט הוידיאו (SYNC).

מחלקת ייצור והפצה - הבית היוצר של תקליטור הקריוקי החודשי. בין תחומי פעילותה, ייצור ושיווק התקליטור בעזרתה של חברת N.M.C. בכל החנויות המובחרות בישראל.

מחלקת רישוי - מעניקה רישיונות שימוש להשמעה בפומבי.

שרים קריוקי בע"מ
שדרות אח"י אילת 15 חיפה (קרית חיים)
דוא"ל : info@karaoke.co.il   

ליצירת קשר