שירות לקוחות 0-777-14-14-14
שרים קריוקי ביוטיוב עקבו אחרינו בפייסבוק

אל תלכי ממני - מאור אמסלם

אל תלכי ממני
שם המחבר:צ'ולי זכאי
שם המלחין:מריוס פסימופולוס
גירסה:מקורית

מאור אמסלם עם סניגל ראשון "אל תלכי ממני" לקראת אלבום בכורה.

החיים של מאור אמסלם (26, מבית שאן), יכלו להראות כיום אחרת לגמרי, מאור גדל והתחנך במשפחה דתית, למד בבית ספר יסודי דתי ובכיתה ז' אף עבר לישיבה, כל זאת בזמן שחבריו הטובים לומדים בחטיבה החילונית. הוא החליט לעשות צעד ולעזוב, הצעד הזה פתח בפניו את האהבה הגדולה למוסיקה ולבמה. בגיל 13, השתלב מאור בלהקת בית הספר, עימה הגיע עד להופעה בחידון התנ"ך העולמי. עד כיתה י"ב כיכב כסולן מרכזי בלהקה ובכיתה י"ב אף ניהל אותה מוזיקלית.

בצבא היה מאור מפקד לוחמים במשמר הגבול. לאחר שחרורו עבר לגור באילת ועבד בצוותי הבידור של המלונות הגדולים בעיר. בין השאר, שיחק באילת את התפקיד הראשי במחזמר (שהושקעו בו כ-3 מיליון ₪) על חייו של מייק ברנט. באחד הביקורים של צ'ולי זכאי ושי ראובני (קובי פרץ, ליאור נרקיס, מושיק עפיה, לירן אביב) באילת, צפו השניים במחזמר המושקע, התאהבו במאור והחליטו לקחת אותו תחת חסותם.

בימים אלו עובד מאור אמסלם במרץ על אלבום הבכורה שלו שייצא בחודשים הקרובים ומשגר מתוכו את "אל תלכי ממני" בלדה מרגשת שמתאימה לימי החורף הקרירים.

מאור אמסלם מביא איתו עדינות, רומנטיות ורגש... בהם ניתן להבחין בקלות כבר מההאזנה הראשונה. אתם מוזמנים להתרגש יחד איתנו מזמר ענק, הפקה מוזיקלית גדולה ומשיר מדהים שלא יוצא בכל יום...

עוד פלייבקים קריוקי של מאור אמסלם

לרשימה המלאה