שירות לקוחות 0-777-14-14-14
שרים קריוקי ביוטיוב עקבו אחרינו בפייסבוק

תקליטור החודש

כולל הלהיטים:

ועוד...

לעמוד התקליטור

קריוקי ופלייבקים

קריוקי, פלייבק קריוקי ומפעילי קריוקי – המדריך המלא

כיום אין מסיבת מוצלחת, מפגש בין חברים, אירוע, בר מצווה, בת מצווה, בילוי או אירוח בלי קריוקי. נראה כי סוג הבידור והחוויה של הקריוקי הפכה לחלק מהתרבות שלנו.

חברת שרים קריוקי www.karaoke.co.il היא החברה המובילה ובעלת הרישיונות בכל הקשור לשיווק, מכירה, הקלטה והפצה של פלייבקים קריוקי, שירי קריוקי, פלייבק קריוקי והורדות קריוקי.

זה נכון שבארצנו יש לא מעט שמחפשים קריוקי בחינם, קריוקי להורדה בחינם, קריוקי בחינם ובגוגל מחפשים גם קריוקי פור פרי ולצורך כך בחברת שרים קריוקי ובאתר הקריוקי והפלייבקים ניתן ליהנות ממגוון עצום של אפשרויות קריוקי, לכל אירוע, לכל כיס ולכל מסיבה, כאשר הכל חוקי ובכפוף לשמירה קפדנית על זכויות היוצרים והאמנים.

אבי פטמן, הבעלים של אתר www.karaoke.co.il שהוקם על ידי חברת שרים קריוקי, מדגיש כי האתר הוקדם במטרה לקדם את תרבות הקריוקי בישראל.

באתר האינטרנט של שרים קריוקי יותר מ-1,500 להיטים אהובים, פלייבקים, להיטי קריוקי, קריוקי להורדה וקלאסיקות של מיטב הזמר הישראלי מכל הזמנים, שירי פופ , רוק וים תיכוני בשפה העברית ועוד כ-1500 שירי קריוקי ופלייבקים באנגלית הניתנים להורדה למחשב הפרטי.

אבי פטמן מדגיש כי "כל התכנים אצלנו באתר מאושרים להורדה על ידי כל הגופים הרלוונטיים בישראל ובעולם. אנו מקפידים על שמירת זכויותיהם של המבצעים, הכותבים, היוצרים והמלחינים, כפי שמוגדר בחוק זכויות היוצרים ובאקו"ם.

באמצעות אתר שרים קריוקי ניתן גם לקבל הצעות מחיר למפעילי קריוקי מכל הארץ ובעצם לקבל מידע והמלצות על מפעילי הקריוקי המורשים והמקצועיים בישראל.

באתר שרים קריוקי המגוון הגדול, העצום והרחב ביותר של שירי קריוקי, קריוקי להורדה, פלייבק קריוקי, פלייבקים קריוקי, קריוקי חינם, קריוקי בחינם וכל מה שבמסגרת ההגדרה קריוקי פור פרי, כאשר אצלנו הכל חוקי ונעשה באישור ובתיאום עם הגורמים הרשמיים המובילים את תעשיית המוזיקה בישראל.

עוד נציין כי אתר שרים קריוקי נמצא בקשר שוטף עם האמנים המובילים בישראל: הזמרים, היוצרים והמלחינים שמובילים את תעשיית הבידור והמוזיקה בארץ.

כך לדוגמה ניתן להזמין באמצעותנו פלייבקים, קריוקי להורדה, תקליטורי קריוקי, דיסק קריוקי או פלייבק קריוקי של הזמרים הגדולים.

ברשימת האמנים והזמרים של שרים קריוקי נכללים להקות, זמרים ויוצרים ישראלים ובינלאומיים. מאות ואלפי זמרים וזמרות, להקות, צמדים ואמנים מהארץ ומהעולם.

ברשימת האמנים הבינלאומיים שלנו ניתן להזמין

Karaoke, Free Karaoke, free karaoke software, karaoke-il, karaoke party ועוד.

לאתר שרים קריוקי- www.karaoke.co.il