שירות לקוחות 0-777-14-14-14
שרים קריוקי ביוטיוב עקבו אחרינו בפייסבוק

אודות שרים קריוקי - קריוקי | מפעיל קריוקי | פלייבק | מסיבת קריוקי

איך הכל התחיל...

בשנת 1990 החליט אבי פטמן, לייבא לראשונה את תחום הקריוקי לישראל והחל לשווק אירועי קריוקי למועדונים על בסיס של יום קבוע בשבוע, נהירת הקהל לא אחרה לבוא ולקוחות גדשו את מוקדי הפעילות.
בשנת 1996 הקים את חברת שרים קריוקי.

כיום עומד לרשות לקוחותיה של שרים קריוקי, קטלוג עשיר של מעל 4000 פלייבקים קריוקי להורדה ישירה בשפה העברית, מהם נהנים מרבית מפעילי הקריוקי בישראל ומרבית בעלי העסקים המובילים (מועדונים, פאבים, בתי קפה בתי מלון, מסעדות ולקוחות פרטיים). 

לחברת שרים קריוקי אתר נוסף  KaroakeTv - המאפשר לגולש, לצפות בתכני קריוקי, מתוך מאגר הקריוקי הגדול ברשת, בשיטת הסטרימינג. הצפייה בתכני הקריוקי באתר - בחינם 
עוד באתר - ולראשונה בישראל אפשרות להתאמת סולם השירה.

חברת שרים קריוקי מספקת פתרונות קריוקי גם לבעלי עסקים חדרי קריוקי, לופטים וכד',
ע"י תכנת SingPro - תכנת קריוקי מיוחדת לחדרי קריוקי, שיוצרה במיוחד לתת מענה לצורך של אפשרות שליטה ע"י טאבלט במבחר עצום של שירי הקריוקי המתעדכנים באופן אוטומטי מידיי יום, ללקוח בחדר קריוקי להפעלה עצמאית.
בעל מועדון חדרי הקריוקי או הלופט מעניק ללקוחותיו באמצעות התכנה אפשרות הפעלה עצמאית, ממבחר שירים מעודכן, עם מערכת הפעלה פשוטה וידידותית למשתמש.

חברת שרים קריוקי מנפיקה רישיונות שימוש למפעילי קריוקי ובתי עסק בכל ישראל, תוך שמירה והקפדה על זכויות היוצרים וקניינם הרוחני שלמיטב הכותבים, המלחינים והמבצעים במוסיקה הישראלית ושל החברה עצמה.

 חברת שרים קריוקי עוסקת בעידוד ופיתוח תרבות הקריוקי בישראל במגוון דרכים:

  • יצירת שיתוף פעולה חדש בין בעלי זכויות היוצרים והזמרים,אשר מוביל לשיפור עצום באיכות התכנים, פלייבקים בהם רשאים להשתמש מאות לקוחות ומפעילי קריוקי, הזוכים לאיכות השירים הטובה בישראל.

מבנה חברת שרים קריוקי:

מחלקת קריאייטיב-פלייליסט - אחראית לקבלה וסינון של עשרות הסינגלים החדשים ביותר מחברות ההפקה והתקליטים, בקשות פלייבקים לשירים מלקוחות פרטיים ומפעילי קריוקי. המחלקה גם מתווה את הקו המוסיקלי לתקליטור החודשי ובו מיטב פלייבקים קריוקי של אותו חודש.

מחלקת הפקה מוסיקלית
- הפקה וביצוע של פלייבק לשירי קריוקי ברמה הגבוהה ביותר, בהתאם לדרישות מלקוחות החברה וממחלקת הקריאייטיב-פלייליסט.

מחלקת עריכה- מרכזת את עריכתם של כל תכני המוסיקה, הוידיאו, הפלייבקים והמלל בחברת שרים קריוקי. התאמת תזמון הטקסט, הפסקול וסרט הוידיאו (SYNC).

הפצה - לכל מפעילי הקריוקי, מועדוני חדרי הקריוקי, בתי מלון, אתרי נופש.
אתר שרים קריוקי.
אתר קריוקי TV
אפליקציית "שרים קריוקי" 

מחלקת רישוי - מעניקה רישיונות שימוש להשמעה בפומבי.

שרים קריוקי בע"מ
שדרות אח"י אילת 15 חיפה (קרית חיים)
דוא"ל : [email protected]   

ליצירת קשר